هرکسی را بهر کاری ساختند; در کانون روناک اعتقاد ما بر این اصلا است، لذا تصمیم گرفتیم تا با استفاده از بهترین تیم های فیلم و عکس آثار حرفه ای تولید کنیم، گاهی گرد هم می آییم و ایده ها را بر هم میریزیم و نتایج بسیاری عالی ا بدست می آوریم و گاهی ریش و قیچی را بدست خود کاردان میسپاریم و با لذت هنرنماییشان را مینگریم، آنها انسان های عجیبی اند و تنها پیشنهاد ما برای تولید آثار فیلم و عکس شما هستند.

بـدون شـک در تمام دنیا طـراحان باعث سـاخت ظاهر های زیـبا شده اند، هـر فـردی نـمیتواند ادعای ذوق و سـلیقه داشته بـاشد و هـر فرد دارای ذوق و سـلیقه نمیتواند ادعای طـراح بـودن داشته باشد، طراحان میتوانند با شیوه کاری خود محصول مارا به عرش برده و یا به فرش بنشانند، اینجاست که شما بیش از حد باید ابراز نگرانی کنید و تنها به قیمت های پایین و پروژه های سطحی نگاه نکنید.

اگـــر شـــمــا بــخــواهــیــد ده کــار را بــا هـــم انـــجـــام دهـــیـــد هـــیـــچ کـــدام از آنـــها را درســــت انــجـــام نــخـــواهــیـــد داد، پــــس بــــدون شـــک شــــما بــــه یـــک مــــدیـــر و مـــشـــاور تــــبـــلـــیـــغــات نـــیـــاز داریـــد تــا درکـــنـــار شـــما بــا دیـــدی تــخــصــصی و عــلــمــی تــر بــه مـوضوعات تـبلیغاتی و بـازاریابی کسب و کارتان بنگرد.

شاید واقعا نتوان قدرت بسته بندی را عنوان کرد اما ما اعتقاد داریم هر محصولی نیازمند یک بسته بندی خاص است پکیج محصول میتواند در میزان تاثیر گذاری کالای شما بر روی مخاطب بسیار موثر باشد و حتی گاهی ارزش قیمتی آن کالا را بالاتر ببرد یک جنس با بسته زیبا را در قفسه یک فروشگاه در کنار نمونه های مشابه با پک های ساده تر درنظر بگیرید شما کدام را بر میدارید؟ زمانیکه اطلاعی از کیفیت هیچ کدام ندارید به کدامشان بیشتر اعتماد میکنید؟

در تبلیغات و فرآیند کاری شرکت ها و سازمان ها، امور چاپی یکی از اصلی ترین و مهمترین ترین شرایط جهت راه اندازی است، از کارت ویزیت، ست اداری و کاتالوگ گرفته تا سالنامه، تقویم و…

در این سالها ما توانسته ایم این نیازها را بصورت کامل شناخته و در بخش های متنوع تری به تولید و ادغام این محصولات بپردازیم و شما میتوانید با خیالی آسوده با ما در این مسیر هم قدم شوید.

شاید اگر امروز این وب سایت نبود و شاید اگر جلوه های ویژه آن شما را جذب نمیکرد، درحال خواندن این متن نبودید، ما در کانون روناک سعی کرده ایم تا با بروزترین ابزار ها به جنگ بازار برویم، وب سایت یک سرباز و یا یک کارمند ۲۴ساعته در اختیار شماست که شما به او فقط یکبار حقوق میدهید.

تابلو های فروشگاهی یک بیلبورد تبلیغاتی دائمی هستند که با گذر افراد در محدود کسب شما میتوانند مشتریان جدیدی را به مجموعه شما اضافه کنند شاید همه آنها همان روز از شما خرید نکنند اما تابلو های تبلیغاتی به جای شما محصول و خدمتتان فریاد میزنند و فرد درصورت نیاز میتواند شما را به یادآورد و به خرید از شما اقدام نماید البته مانند دیگر بخش های موجود در تبلیغات شرایط جذب چشم مخاطب به تابلو بسیار مهم است اینکه از جه تابلویی برای چه محلی استفاده میکنید تاثیر بسیار ی بر این فرآیند خواهد داشت.

نمایشگاه ها زمان مناسبی برای رویارویی با رقبا و یافتن مخاطبین و مشتریان جدید است.

در این مسیر هرچقدر شما کاملتر، پر انرژی تر و متاوت تر از دیگران وارد شوید، شانس یافتن مشتریان حرفه ای تر و باکیفیت تر برایتان بیشتر استف لذا اگر برند شما محصول و یا خدمتی دارد که باید افراد بیشتری بشناسند پیشنهاد میکنیم در نمایشگاه ها با بالاترین کیفیت ظاهر شوید، زیرا همه افرادی که به شما نیاز دارند در آنجا خواهند بود.

اگر امروز بعد از خرید از یک فروشگاه یا دریافت خدمات از یک شرکت یا سرویس کار به شما هدیه ای داده شود چگونه خواهید شد؟

خوشحال یا ناراحت؟ چقدر آن برند در ذهن شما خواهد ماند و چقدر به او وفادار تر خواهید شد؟ این درمقابل کالا و خدمات همه ما یکسان است. شما میتوانید به مشتری تخفیف ریالی بدهید و یا همان تخفیف را بصورت هدیه ای تبلیغاتی ارایه دهید انتخاب با شماست، دائمی در ذهن بمانید و یا کوتاه مدت.

کـــانــون به مــــعـــنــای مــــرکـــز اســــت

پس یک کانون تبلیغات باید یک مرکز تبلیغات واقعی باشد.

به همین علت برآن شدیم تا نیاز مشتریانمان را بصورت یکجا و یکپارچه تامین نماییم، تا بتوانیم معنای واقعی بنگاه تبلیغاتی و یا آژانس تبلیغاتی را به ثمر بنشانیم.

فرایند کاری ما

  • (۱) گفتگو و مشاوره

    پس از تماس شما بصورت تلفنی و یا حضوری با مجموعه روناک طی جلسه یا جلساتی بین همکاران ما و شما اطلاعات کاریتان را دریافت خواهیم کرد و در خصوص نقاط قوت و ضعف سیستم شما گفتگو میکنیم، همچنین در این جلسه خدمات شرکت ما بصورت شفافتر و کاملتر خدمتتان ارایه میگردد.

  • (۲) تحقیق و بررسی

    پس از پایان جلسه گفتگو و مشاوره همکاران ما به تحقیقات میدانی درخصوص شغل و خدمات شما خواهند پرداخت، در این جلسه گاها امکان پذیر است که همکاران ما حتی بمدت چند روز پیاپی در محل کار شما حضور یابند تا بتوانند نقاظ ضعف و قدرت شما را بهتر بشناسند و پرونده کاریتان را پربار کنند.

  • (۳) ارایه راهکار

    پس از مرحله تحقیق و بررسی تیم خلاق روناک بهمراه مشاورین متخصص خود در زمینه های تبلیغات، بازاریابی، گرافیک و خلاقیت گرد هم می آیند و درخصوص تحقیقات بدست آمده بحث خواهند کرد و با برگزاری جلسات طوفان فکری ایده ها و راهکار های متفاوتی را به شما ارایه خواهند داد.

آخرین مطالب